Захист саду

Захист саду волоського горіха.

Захист саду волоського горіха. Компанія “Алькор С” надає схеми захисту саду, консультує з цих питань, а так само може поставити необхідні препарати для захисту саду від хвороб і шкідників.

Потрібно розуміти що ми видаємо типові рекомендації для захисту саду, націлені на більш профілактичну роботу. Але, ми прекрасно розуміємо що в кожному саду волоського горіха є свої особливості, своя історія і звичайно ж рекомендована програма повинна коректуватися, підлаштовуватися під індивідуальні особливості вашого саду. Найголовніше вчасно виявити проблему і усунути її. Як один із прикладів: всім відома цикада співуча – Співучі цикади, цикада звичайна – Цикада звичайна, цікаве відео про цикаду.

Даний шкідник пошкоджує однорічні пагони, при цьому є переносником багатьох захворювань. Сильні пошкодження можуть привести до загибелі однорічного саду або вимерзання однорічних пагонів! Якщо хтось каже що горіх не хворіє і не схильний до дії шкідників, то людина явно вас обманює і нічого в садівництві не розуміє! Бійтеся таких людей. Підійдіть до будь-якого дерева на вулиці і подивіться на лист скільки там уражень (захворювань). Чому Україна продає волоський горіх тільки ядром і ніколи не в шкаралупі, задумайтеся! Відповідь проста, тому що вихід світлого ядра низький. Темне, тобто уражене ядро ​​має погані смакові якості, частіше гірчить, а якщо висока вологість, то швидко “згорає”. Якщо ми хочемо щоб у нас був гідний урожай горіх волоський потрібно обов’язково захищати від хвороб і шкідників. Невелика статистика в світі по волоському горіху в промислових садах: США, Чилі – близько 150 хвороб з шкідниками; Європа – близько 90 хвороб з шкідниками; В Україні ми нарахували вже більше 40 захворювань з шкідниками. Робіть висновки!

На цю тему можна писати багато і довго дискутувати, але треба працювати.

До нас можна звертатися за телефонами:

моб. +38 097 854 9053 Андрій, або

ТОВ “Алькор С”, tel. +38 067 447 5871, tel. +38 06 + 7 447 5871, mail: office@alkor-s.com.ua, www.alkor-s.com.ua