Обрізка

Обрізка, формування скелета і крони дерева.

Обрізка дуже важлива частина роботи в створенні промислового саду волоського горіха, в тому який урожай він буде давати. А ось тут поспішати зі словами як швидко буде плодоносити не варто. Ви можете швидше побачити “горішки”, але в подальшому не вийти на максимальне плодоношення волоського горіха неправильно сформувавши скелет. Як говориться “поспішати треба не поспішаючи”. І тут багато знову чомусь приписують волоському горіху якісь понад природні властивості – обрізати не треба, він сам формується, росте на задану висоту як написано в інтернеті, сам краще створить крону і якщо не обрізати, то краще плодоносить і чого тільки не наслухаєшся …… Всі інші плодові чомусь ми обрізаємо, формуємо омолоджуємо і т.д. і т.п., а волоський горіх знову у нас унікальний! Все це глибокі омани і величезні помилки, що породжуються людьми які або не хочуть нічого в своєму житті робити, або просто хочуть “впихнути” вам саджанці за всяку ціну …. Ми так не робимо і тому відразу вас про все інформуємо. А там вам вирішувати … З точки зору формування скелета дерева волоський горіх більш вимогливий і послідовний ніж інші плодові дерева, допустивши помилки в перші 6-ть років формування скелета в кращому випадки ви отримаєте менше врожаю, ніж можна, в гіршому ваше дерево буде плодоносити не більше 25 років! Хоча в промислових садах не дивлячись на постійну річну навантаження і механічну прибирання, дерева встряхиваются механізмами, дерева активно плодоносять по 90 років! Обрізати волоський горіх як звичайні плодові можна! У нього свої особливості і тонкощі!

Компанія “Алькор С” володіє повною технологією обрізки будь-якого року обрізки, послідовністю в досягненні цілей по нашим сортам і виконує дані роботи для своїх клієнтів. Ми не обрізаємо сорти які не знаємо і з якими не працюємо. Проводимо за бажанням клієнта навчання, але гарантувати що обріжуть без нашої участі не можемо! Бригада компанії обрізає в залежності від складності від 5 до 20 га саду волоського горіха в день.

Телефонуйте і ми постараємося відповісти на всі ваші запитання! По телефону ми не обрізаємо! Максимум що ми можемо зробити дистанційно це отримавши від вас якісні фотографії ваших дерев по нашим вимогам можемо підказати що зробити, з якою метою вам треба досягти і як. Обов’язково для вас тоді буде надіслати ті ж дерева в тих же ракурсах після обрізки!

ТОВ “Алькор С”, tel. +38 067 447 5871, tel. +38 06 + 7 447 5871, mail: office@alkor-s.com.ua, www.alkor-s.com.ua