Посадка

Посадка саду. З одного боку просто, з іншого боку цей процес має багато своїх нюансів. У нашому випадку це продовження всього того що ви робили до посадки, а саме підготовка, розмітка, буріння лунок …. Ми говоримо тільки про промислову посадку горіхового саду спираючись на свій 9-и річний досвід і 15-и річний досвід наших молдавських партнерів . Посадка промислового горіхового саду проводиться в ручну. Наші колеги з США висаджуючи за один сезон – осінь до 5 тисяч га виробляють посадку в ручну (так до 5000 га, ми не помилилися!). Це обумовлено особливістю волоського горіха, його кореневої системи. Приживаэмость при дотриманні всіх рекомендацій становить 98% і ми це гарантуємо коли ведемо посадку вашого саду, але досвід показує, що ми добиваємося результату в 99,8%. Ми надаємо таку послугу тільки тим господарствам які садять сад з саджанців волоського горіха які поставляємо і продаємо ми “Алькор С”, так як ми впевнені в своєму матеріалі і можемо за нього нести відповідальність. Посадку саду виробляємо двома варіантами.

Перший – коли ми робимо все повністю своїм складом фахівців і робітників, а від вас потрібні супутня допомога в розміщенні робочих, харчуванні, переміщенні та витратних матеріалах. В даному варіанті ми можемо забезпечити посадку до 15 га в день бригадою до 40 осіб. В даному варіанті суттєві витрати ляжуть у вигляді відрядних на всіх учасників даного процесу, так як ми використовуємо перевірені бригади робітників розташованих в Черкаській і Хмельницькій областях.

Другий – коли ми беремо на себе повністю управління даним процесом. Від вас буде потрібно присутність робітників, кількість яких обумовлюється в кожному конкретному випадки і що ще потрібно буде для здійснення посадки. В даному варіанті можемо висаджувати в день від 5 до 20 га, в залежності від вашого побажання і нашої завантаження в сезон. Даний варіант дешевший.

Не залежно від вашого вибору варіанта посадки гарантії приживлюваності залишаються ті ж. Хочемо відразу обмовитися що на обсяги менше 20 га ми не виїжджаємо. Якщо у вас обсяг посадки менше ми можемо обговорити роботу нашого фахівця у вас в рамках одного консультаційного дня. Телефонуйте і ми постараємося відповісти на всі ваші запитання.

ТОВ “Алькор С”, tel. +38 067 447 5871, tel. +38 067 447 5871, mail: office@alkor-s.com.ua, www.alkor-s.com.ua