Проект саду

Алькор С виконує проекти садів за різними схемами і призначеннями.

Дана частина роботи при створенні садів незаслужено залишилася в останній черзі. Багато хто недооцінює важливість проекту промислового горіхового саду. У чому ж важливість:

  1. Є проект і його реалізація – є єдиний майновий комплекс. А інакше у вас є земля і саджанці. І як ви розумієте по аналогії зі звичайним будинком цінність землі під будівництво і закуплені матеріали набагато нижче, ніж будинок як єдиний майновий комплекс зданий в експлуатацію. Так само і з садом який посаджений за проектом.
  2. Повний “комплексний проект” промислового горіхового саду дасть вам відповіді на більшість ваших питань починаючи від плану ділянки на місці до кошторисів ваших витрат на всьому етапі формування і догляду за садом.
  3. Маючи проект ви маєте можливість отримати компенсацію від держави! Всі наші клієнти отримали компенсацію в 2017 році. Так, програма запрацювала знову і на 2018 рік закладено в бюджет значно більше коштів.

З усього перерахованого вище ми вважаємо, що проект вашого саду дасть вам можливість використовувати ваш сад як нерухомість в Банку для залучення вами кредитів і інвестицій. Дасть більший захист вашого бізнесу! А так же ви можете використовувати проект для переведення призначення вашої землі. І багато багато іншого …

ТОВ “Алькор С”, tel. +38 067 447 5871, tel. +38 067 447 5867, mail: office@alkor-s.com.ua, www.alkor-s.com.ua