Підготовка землі

Підготовка землі для посадки саду

Головне і неоднозначне питання. На кожній індивідуальній ділянці землі є свої особливості, історія та цілі які потрібно досягти при посадці промислового саду волоського горіха. І до кожної ділянки, полю, масиву землі потрібно підходити індивідуально. В даному розділі ми позначимо лише цілі які потрібно досягти:

  1. Зробити аналіз землі, підняти історію і тоді вирішувати що на цій землі може вийти.
  2. Думка про те що волоський горіх може рости скрізь не позбавлена ​​розуму, але головне питання як довго ви будете піднімати промисловий сад волоського горіха, який повинен працювати на врожай, тобто давати якісний плід волоського горіха і промислово плодоносити на 5-6-й рік, а не на 15-й “як за парканом” … І тут виникає логічне запитання чому “ми” не любимо так волоський горіх … Під картоплю, помідори, полуницю і т.д., не хочу перераховувати всі культури у яких при вирощуванні застосовуються промислові підходи і досвід для досягнення гарних урожаїв, ми робимо все, готуємо заздалегідь грунт, удобрює, купуємо хороші промислові сорти, “правильно висаджуємо”, доглядаємо, лікуємо, захищаємо від шкідника, поливаємо і розуміємо, що без поливу не буде гарного врожаю і т.д. і т.п. А за що ж “вам” не подобається волоський горіх? Я не помилився написавши на початку “ми” а потім “ви”, ми справжні горіховоди хочемо, що б ви любили волоський горіх так само як і інші культури, а свій сад як рідне дитя любили і плекали. А волоський горіх, плід якого вважається “їжею богів” чомусь повинен рости на непридатних землях, де і бур’ян росте так собі іноді, а волоський горіх повинен рости і ще давати великі урожаї ??? Ми суперечимо всім канонам життя на землі. До волоського горіху потрібно так само шанобливо ставитися і розуміти що ми йому дамо, як дитині, то ми і отримаємо! І не треба тішити себе ілюзіями і слухати “пройдисвітів” у яких все зростає в “хащах” і все добре, так можуть говорити тільки ті люди які ніколи нічого не робили в сільському господарстві. Перепрошую, звичайно роблять – впарюють вам продукт який, при їх рекомендаціях, так само благополучно і призводить ваші потуги і фінанси до того що б знову все робити заново, то ж це не поганий бізнес!
  3. Ви повинні позбутися від бур’яну і утримувати на грунті дерева волоського горіха, а не бур’ян!
  4. У серпні провести глибоку оранку, а краще глибоке розпушування мінімум на 50 см.

Не так давно, в країнах з високою агротехнологій вважалося що розпушування грунту на 50 см достатьне! Мається на увазі для промислових горіхових і не горіхових садів, а на даний момент ця норма збільшена до 1 м !!! норма, а розпушування до 2 м це вже досягнення!

При цьому ціх зусиль на першому року вегитаціі ви не помітите, а ось на 2-й і далі будете бачити відчутно!

ТОВ “Алькор С”, tel. +38 067 447 5871, tel. +38 06 + 7 447 5871, mail: office@alkor-s.com.ua, www.alkor-s.com.ua