Чому ми

З чого все починалось …

Як і кожна справа – з Ідеї. Горіх – прекрасний, корисний, затребуваний продукт! А чому у всьому світі займаючись промисловими горіховими садами люди мають прекрасний бізнес, а ми ні? Землі України на 60% придатні для вирощування горіха! Природні умови дозволяють вирощувати горіх практично в кожному регіоні України! І це бізнес на десятиріччя, і то що можна залишити дітям, правнукам …. Отже з 2009 року ідея підприємства “Алькор С” почала своє життя.

Сьогодні …
Підприємство «Алькор С» – динамічно розвивається в горіховому бізнесі. На сьогоднішній день є офіційним представником Сорокського плодорозсадника (Молдова), директор Гуцу Віктор Іванович, що входять в структуру холдингу AMG-KERNEL чию продукцію і реалізує на території і за межами України, виробник продукції волоського горіха.

Стратегія розвитку…
Забезпечити бажаючих посадковим матеріалом, надати повний комплекс послуг як по консультуванню, так і по посадці садів і ведення горіхового бізнесу. Проводити навчання на базі промислових садів таких країн як Молдова, Україна, Угорщина, США, Чилі і т.д. Об’єднати виробників горіха для створення виробництв з переробки та реалізації горіха як в Україні, так і за кордоном.
За час існування підприємства на Україні з матеріалу поставленого нами вже закладено понад 3,5 тисячі гектарів садів! Дані сади є візитною карткою підприємства, як компанії, що займається реалізацією саджанців горіха і надає повний комплекс послуг від проекту до посадки і супроводу промислових садів у наших клієнтів.

З високими технологіями на “ти” …
При культивуванні волоського горіха застосовуються елементи, взяті з технологій обробітку передових країн в горіхівництва – Молдови, Франції, Угорщини, США.

Складова успіху …
Основний напрямок дії підприємства «Алькор С» – введення горіха волоського в промислову культуру і інтенсифікація виробництва. Ми пропагуємо розвиток галузі для виходу України на передові позиції в горіховому бізнесі на міжнародному рівні.

Прогноз на завтра …
Не дивлячись ні на які труднощі в нашому житті, люди закладали, закладають і закладатимуть промислові сади в Україні та за її межами. Адже вони прекрасно розуміють що для них з часом це стане прибутковий і стабільний бізнес, який потім буде давати свої плоди дітям, онукам і правнукам …