Бізнес-план

Бізнес-план розробляємо двух типів:

  1. Повноцінний бізнес-план на основі техзавдання. У розробці такого бізнес-плану бере участь економіст, бухгалтер, агроном – технолог і додатково фахівці в залежності від цілей і завдань. Як правило виконання такого бізнес-плану відбувається за 2-6 місяців. Ціна залежить від обсягу техзавдання і глибини опрацювання.
  2. Простий бізнес розрахунок на двох – трьох аркушах Exel c пояснювальною запискою в Word. В даний розрахунок входять практично всі операції по посадці і підбору обладнання для обслуговування саду. Формули таблиці дозволяють моделювати різні варіанти розрахунків змінюючи тарифи, ціни і обсяги і т.д .. Ціна за дану роботу істотно нижче за попередній варіант.

Для першого розуміння вкладень в бізнес вирощування горіха в залежності від різних технологій можемо надати таблицю вкладень на етапі посадки саду і досягнення точки беззбитковості.

Примітка: на протязі часу всі цифри які ми надаємо в бізнес-планів підтвердилися з точністю до 90%, що ми вважаємо високим показником, але все ж кожен бізнес-план індивідуальний!